Duszpasterze

Aktualni duszpasterze

ks. Janusz Michalik

Janusz Michalik

Proboszcz

Data święcenia 17 maja 1997 r.
W parafii od 12 sierpnia 2018 r.

ks. Roman Górowski

Roman Górowski

Wikariusz

Data święcenia 25 maja 2013 r.
W parafii od 21 sierpnia 2016 r.

Poprzedni duszpasterze

ks. Mikołaj Piec

Mikołaj Piec

Proboszcz

Data święcenia 28 maja 1994 r.
W parafii 2011 - 2018

ks. Tadeusz Machniewicz

Tadeusz Machniewicz

Wikariusz

Data święcenia 1995 r.
W parafii 2013 - 2016