Ogłoszenia parafialne | 23/04/2024

Odpust parafialny ku czci św. Jana Chrzciciela

  1. Dzisiaj, w naszej parafii Odpust Parafialny. Kazania w ciągu dnia i sumę odpustową poprowadzi ks. Paweł Pająk, proboszcz z Olszanki. Na Mszę Świętą o godz. 11:00 zapraszamy dzieci sypiące kwiaty, dzwoniące i dzieci pierwszokomunijne w albach.
  2. Witamy w naszej wspólnocie wiary, gości wakacyjnych i tych, którzy przybyli na nasz odpust parafialny i zapraszamy do liturgicznego bycia blisko Boga i Bożych zasad.
  3. Młodzież zaprasza do poczęstowania się ciastami oraz innymi dobrociami: gofry, bubble tea. Dochód przeznaczony będzie na zbliżającą się Oazę w Bośni i Chorwacji. Zapraszamy dzisiaj wszystkich tatusiów do młodzieży - coś mają dla Was.
  4. Uroczystość Świętych Piotra i Pawła obchodzimy w sobotę - 29 czerwca. Msze święte będą sprawowane o godz.: 6:30, 9:00 i 18:00. W tym dniu święto swojego patrona przeżywać będzie ks. Paweł; dziękujemy za modlitwę i wszelką pomoc duszpasterską.
  5. Zapraszamy na kolejne „Planszówkowe Popołudnie” 29 czerwca o godz. 16:00.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie za wstawiennictwem naszego patrona Św. Jana Chrzciciela, a szczególnie podczas Adoracji i Mszy Świętej w każdy czwartek o godz. 18:00. Dziękujemy również za pomoc w utrzymaniu czystości w kaplicy.
  7. Warto nabyć prasę katolicką, „Małego Gościa Niedzielnego”, czasopisma misyjne oraz nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w którym znajdują się m.in. rozważania Słowa Bożego z bieżącego tygodnia oraz artykuł o beatyfikowanym kilka dni temu ks. Michale Rapaczu, dla którego miłość była silniejsza niż strach.
  8. Codziennie w miesiącu czerwcu, przed wieczorną Mszą Świętą, na zakończenie Adoracji Pana Jezusa, Nabożeństwo do NSPJ. Zapraszamy. Dzięki modlitwie Litanią można zyskać odpust cząstkowy - w tym tygodniu zakończenie Nabożeństw.