Ogłoszenia parafialne | 19/05/2024

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

  1. Już za tydzień loteria młodzieżowa. Szczegóły na plakatach przy wejściu i w gablocie. Dla wszystkich mam, które przyjdą ze swoim dzieckiem słodka niespodzianka z okazji dnia mamy.
  2. W czwartek w naszej kaplicy odbędzie się egzamin przed sakramentem bierzmowania, ogodz. 16:00 - klas 7a; 16:45 - klasa 7b. Na egzamin zapraszamy młodzież wraz z rodzicami.
  3. W sobotę będzie pielgrzymka klas 3 do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd spod kaplicy o 6:30.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie za wstawiennictwem naszego patrona Św. Jana Chrzciciela, a szczególnie podczas Adoracji i Mszy Świętej w każdy czwartek o godz. 18:00. Dziękujemy również za pomoc w utrzymaniu czystości w kaplicy. 
  5. Zachęcamy do lektury nowych numerów Gościa Niedzielnego, w którym poczytamy o Pier Giorgio Frassati i jego Towarzystwie Ciemnych Typów i nowy numer Niedzieli.
  6. Serdecznie zapraszam Księdza Proboszcza, Księży posługujących w parafii i wspólnotę parafialną na sądeckie, zewnętrzne obchody uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym roku wypadają one w niedzielę, 9 czerwca. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 16:00 w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia. Następnie w procesji przejdziemy na Rynek, gdzie odmówimy Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z wyrazami szacunku i nadzieją na obecność, ks. Tadeusz Kukułka SJ proboszcz.
  7. Nabożeństwa Majowe. U nas w kościele codziennie 15 minut przed wieczorną Mszą Świętą (17:45, w niedzielę i uroczystości 15:45). Zapraszamy również na Nabożeństwa przy kapliczkach w naszej parafii; na ul. Ruchu Ludowego o 19:00 oraz na ul. Juranda o godz. 19:00, na ul. Podbielowskiej o godz. 18:30 i na ul. Stadnickich o godz. 19:00.