Ogłoszenia parafialne | 14/04/2024

III Niedziela Wielkanocna

  1. Świętując dziś Dzień Dobra rozpoczynamy Tydzień Biblijny - Zespół Caritas i Szkolne Koło Caritas zapraszają po Mszy Świętej do naszej mobilnej kawiarenki ze Słowem Bożym. Można częstować się pyszną kawą i herbatą (do samodzielnego wykonania w domu), ciasteczkami oraz karteczkami ze skrótami Biblijnymi - możemy sprawdzić na miejscu, co Pan do nas mówi dziś, bo Pismo Święte jest dostępne w kaplicy. Niektórym może uda się wylosować coś jeszcze - biblijne niespodzianki.
  2. W piątek o 18:00 kolejny Wieczór Małżeński - Na Mszy Świętej będziemy się modlić w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii. Mamy od dzisiaj w kaplicy wspaniałych orędowników - błogosławioną Rodzinę Ulmów - powierzamy im nasze małżeństwa i rodziny.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie za wstawiennictwem naszego patrona Św. Jana Chrzciciela, a szczególnie podczas Adoracji i Mszy Świętej w każdy czwartek o godz. 18:00. Dziękujemy również za pomoc w utrzymaniu czystości naszej kaplicy.
  4. Zachęcamy do przeczytania nowych numerów Gościa niedzielnego i Niedzieli.