Ogłoszenia parafialne | 25/02/2024

II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Od wczoraj przeżywamy w naszej parafii wizytację kanoniczną; gościmy ks. Biskupa Stanisława Salaterskiego; zapraszamy na spotkania z Księdzem Biskupem:
  • 7:00 Msza Święta – po Mszy Świętej spotkanie ze Scholą Dorosłych, Różami Różańcowymi, Caritas, Rycerstwem Niepokalanej, Rycerzami Kolumba, Margaretkami, APDC;
  • 9:00 Msza Święta – po Mszy Świętej spotkanie z Scholą Młodzieżową, Scholą Adoracyjną, Lektorami, SKC, Animatorami, Grupą Apostolską;
  • 11:00 Msza Święta – po Mszy Świętej spotkanie ze Scholą Dzieci, Ministrantami, Kolędnikami Misyjnymi.
 2. W tym tygodniu przeżywamy. Do chorych udamy się w I piątek miesiąca od godz. 8:00; w tym dniu, tradycyjnie zapraszamy na Godzinę dla Pana o godz. 20:00. I sobota miesiąca – po Mszy Świętej porannej, nabożeństwo pierwszosobotnie.
 3. Spowiadamy codziennie pół godz. przed Mszą Świętą oraz w środę, czwartek i piątek od godz. 17:00.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii:
  • Droga KrzyżowaPiątek – godz. 17:30. Na godz. 20:00, w odpowiedzi na Apel przewodniczącego konferencji Episkopatu Polski, który prosi o modlitwę i post w intencji Ojczyzny zapraszamy na Patriotyczną Drogę Krzyżową; zachęcamy do zapoznania się z tym Apelem, który jest umieszczony tutaj; Niedziela – po Mszy o godz. 7:00;
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym: Niedziela – godz. 15:30
 5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć baranki i paschaliki na Wielkanoc; składana minimalna ofiara 8 zł przeznaczona jest na Caritas diecezjalny i parafialny.
 6. Dziękujemy wszystkim, którzy na różny sposób wspierają budowę naszej nowej świątyni. Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie czystości w obecnej świątyni. Dziękujemy również panom, którzy na różny sposób opiekują się placem budowy i wokół budowy. W każdy czwartek zapraszamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo naszego Patrona – św. Jana Chrzciciela w intencji wszystkich ofiarodawców oraz w intencji budowy.
 7. Zarząd Osiedla, Caritas Parafialny, Pokój Zaczyna się od Uśmiechu, Rada Rodziców, Nowosądeckie Serducho zapraszają na Święto Kobiet 10 marca o godz. 17 w szkole. Wiele atrakcji, nagród, makijażyści, porady dietetyczne, pyszna kawa, zdjęcia na ściance dla Kobiet. Dla każdej Pani niespodzianka. Zapraszamy kobiety ze swoimi mężczyznami.