Ogłoszenia parafialne | 28/01/2024

IV Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj, 28 stycznia o godz. 19:30 zapraszamy na spotkanie Młodzież z Nowego Sącza wraz ze Stowarzyszeniem Sącz Boga na wspólną Eucharystię z rozważaniem Charyzmatów, którymi jesteśmy obdarowywani.
 2. Również dzisiaj, zapraszamy na wspólne kolędowanie z Parafialną Orkiestrą Dętą z Kamionki Wielkiej na Mszy Świętej i po Mszy Świętej o godz. 16.00; będzie możliwość nabycia kalendarzy - dochód z nich będzie przeznaczony na budowę naszej, nowej świątyni.
 3. W piątek 2 lutego, Ofiarowanie Pańskie będą przygotowane małe gromnice i ulotki na stoliku w kaplicy. Na sobotę 3 lutego, św. Błażeja będzie kosz jabłek do poświęcenia; I jak zawsze dziękujemy naszej Parafialnej Caritas za ich przygotowanie.
 4. I czwartek miesiąca – w tym dniu całodniowa adoracja Pana Jezusa od godz. 7:00 do 24:00 z przerwą na Mszę Świętą o godz. 18:00.
 5. Do chorych udamy się w I piątek miesiąca od godz. 8:00. Zapraszamy na Godzinę dla Pana o godz. 20:00.
 6. I sobota miesiąca – po Mszy Świętej porannej nabożeństwo pierwszosobotnie.
 7. Spowiedź Święta w środę, czwartek, piątek od godz. 17:00 i rano od 6:00.
 8. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę autokarową do Włoch w terminie 31.05 - 9.06.2024 r. W programie: Padwa, Ravenna, Asyż, Loretto, San Giovani Rotondo, Cascia, Manopello, Monte San Angelo i oczywiście Watykan i Rzym. Koszt 1200 zł i 600 euro. Zaliczka przy zapisie: 500 zł. Zapisy do 18.02 br. w Kancelarii.
 9. Zachęcamy do nowego numeru Gościa Niedzielnego, w którym m.in. pozytywnie o kolędzie; świeccy katecheci zabierają głos w dyskusji o ograniczeniu religii w szkołach oraz czy warto zrezygnować z zadawania uczniom pracy domowej?.
 10. Dziękujemy wszystkim, którzy na różny sposób wspierają budowę naszej, nowej świątyni.
 11. Jeszcze raz dziękujemy p. Romanowi za zorganizowanie i zasponsorowanie balu charytatywnego, z którego dochód jest przeznaczony na budowę naszej, nowej świątyni; dziękujemy również wszystkim pomocnikom, Państwu: Ani, Barbarze, Asi, Karolinie, Paulinie, Zuzannie, Oli, Kacprowi, Janowi, Dawidowi, Arkadiuszowi, Eli, Renacie, Jackowi, Maćkowi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej za naszych dobrodziejów za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela w każdy czwartek o godz. 18:00.
 12. Zarząd Osiedla Poręba Mała informuje o obwieszczeniu Prezydenta Miasta Nowego Sącza o przystąpieniu do sporządzenia planu ogólnego Miasta Nowego Sącza. Wnioski można składać do 14 lutego. Więcej informacji w Wydziale Architektury i Urbanistyki w Nowym Sączu.