Ogłoszenia parafialne | 2023/05/07

V Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj I Komunia Święta o godz. 11:00 i 13:00. Bardzo prosimy aby na Mszy Świętej o godz. 11:00 i 13.00 w kaplicy były tylko te dzieci, które przyjmują po raz pierwszy Jezusa do serca wraz z rodzicami i rodzicami chrzestnymi; resztę wiernych prosimy o uczestnictwo we Mszy Świętej na zewnątrz albo o innej godzinie.
  2. Za tydzień na godz. 13:00 zapraszamy uczniów klas czwartych wraz z rodzicami na Mszę Świętą z okazji pierwszej rocznicy Komunii Świętej.
  3. Od poniedziałku do piątku włącznie Msza Święta o godz. 16:30 dla uczniów klas trzecich wraz z rodzicami - Biały Tydzień.
  4. Za tydzień, przed każdą Mszą Świętą, na prośbę Referatu Misyjnego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie będzie prezentowany pokaz slajdów z terenów misyjnych. Będzie to seria zdjęć przenoszących nas do 12 krajów świata, gdzie nasi misjonarze na przestrzeni 50 lat podejmowali ewangelizacyjne zadania.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie, a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem naszego patrona Św. Jana Chrzciciela.
  6. Rycerze Niepokalanej z naszej parafii zapraszają na pielgrzymkę 27 maja (sobota) na zakończenie majówek do Ludźmierza, Sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach, do Zakopanego (gdzie będzie obiad) oraz do Tylmanowej (jeżeli pogoda pozwoli, to będzie grila u ks. Romana). Koszt to 100 zł - płatne przy zapisach; zapisy do 21 maja.
  7. Nabożeństwa Majowe: w naszym kościele w dni powszednie o godz. 18:00, a w niedzielę i święta o 16:00; zapraszamy również na Nabożeństwa przy kapliczkach w naszej parafii; na ul. Ruchu Ludowego o 19:00 oraz na ul. Juranda o godz. 19:00, ul. Podbielowskiej o godz. 18:00 i ul. Stadnickich o godz. 19:00.