Ogłoszenia parafialne | 2022/07/17

XVI Niedziela Zwykła

  1. Witamy serdecznie wszystkich gości, którzy jesteście i modlicie się razem z nami w naszej parafialnej wspólnocie. Wszystkim wypoczywającym życzymy dobrego czasu a pracującym wiele sił i błogosławieństwa do wypełniania codziennych obowiązków.
  2. W przyszłą niedzielę (24.07.) odbędzie się błogosławieństwo kierujących i pojazdów. Zachęcamy do błogosławieństwa nie tylko samochodów, ale też wszystkich środków transportu, którymi często się poruszamy: rowery, hulajnogi, motocykle, skutery. Zachęcamy też do udziału w akcji MIVA Polska 1 gorsza za 1 kilometr.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy na różny sposób wspierają budowę naszej nowej świątyni. Ofiarodawcy: Państwo Niżnik 2000zł. Modlimy się o to, by nasz Patron – św. Jan Chrzciciel wyprosił Wam potrzebne łaski a dobry Bóg wysłuchał naszego wołania i obficie Wam wynagrodził hojność okazywaną materialnie czy przez modlitwę, cierpienia a także dobre słowa, radosne uśmiechy i najmniejsze nawet przejawy życzliwości.
  4. Zachęcamy do ubogacenia swojej wiary poprzez czytanie „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i wiele innych pozycji, które możemy wykorzystać i ubogacić swoje życie zamiast oglądania fb, ins czy tt.
  5. Zarząd Osiedla Poręba Mała zaprasza osoby starsze - czujące się seniorami na wyjazd integracyjny do Nawojowej (kompleks obok stadionu), który odbędzie się 31 lipca (niedziela). O godz. 16:00 wyjazd spod naszej kaplicy autokarem. Gwarantowane smaczne jedzenie i sympatyczna atmosfera. Zapisy u członka zarządu Elżbiety Młynarczyk – numer telefonu na ogłoszeniu w gablocie lub w kancelarii (tel. 605 221 248). Wydarzenie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona.
  6. Zarząd Osiedla Poręba Mała przy współpracy z Zarządem Osiedla Zawada i klubem sportowym Zawada organizuje turniej piłkarski, który odbędzie się 30 lipca (sobota) o godz. 9:00 na stadionie w Zawadzie. Szczegóły na plakacie w gablocie lub na Facebooku Macieja Rogóża. Tam można znaleźć numer telefonu do zapisów drużyn.