Ogłoszenia parafialne | 2022/05/15

V Niedziela Wielkanocna

  1. W poniedziałek będziemy przeżywać święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera, męczennika patrona Polski. Są to również imieniny naszego biskupa diecezjalnego Andrzeja Jeża, naszego Pasterza. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  2. W przyszłą sobotę 21 maja na wieczornej Mszy Świętej oraz na wszystkich Mszach Świętych w niedzielę 22 maja swoje świadectwo będzie głosić Marta Przybyła - znana między innymi z filmu „Powołany”, autorka książki „I dam wam serce nowe”. Marta wprowadzi nas również do rekolekcji indywidualnych Oddanie 33 , które rozpoczniemy w naszej parafii 25 maja. Będzie można nabyć książki pomagające przeżyć te rekolekcje. Informacja również na plakacie. Serdecznie zapraszamy😊.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie, a szczególnie w I czwartek miesiąca za wstawiennictwem naszego patrona Św. Jana Chrzciciela. Dziękujemy również dzieciom pierwszokomunijnym za modlitwę i złożoną ofiarę na Misje Święte.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w naszym kościele w dni powszednie o godz. 18:00, a w niedzielę i święta o 16:00; zapraszamy również na Nabożeństwa przy kapliczkach w naszej parafii; na ul. Ruchu Ludowego o 19:00 oraz na ul. Juranda o godz. 19:00, ul. Podbielowskiej o godz. 18:00 i ul. Stadnickich o godz. 19:00.
  5. Szkoła Podstawowa i Rada Rodziców zapraszają na festyn rodzinny, który odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej nr 17, 22 maja (niedziela) o godzinie 15. Przygotowano liczne atrakcje - grill, występy artystyczne, konkursy i nagrody. Natomiast dzisiaj zapraszamy na ogłaszane tydzień temu tzw. Rozpoczęcie sezonu grilowego.