Ogłoszenia parafialne | 2022/01/16

II Niedziela Zwykła

 1. W Liturgii Kościoła wspominamy:
  • poniedziałek: wspomnienie św. Antoniego, opata;
  • środa: wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa;
  • piątek: wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
 2. Jutro w Kościele katolickim będziemy przeżywać Dzień Judaizmu. Od wtorki rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W piątek Dzień Babci, w sobotę Dzień Dziadka.
 3. Dobiegła końca Wizyta z Kolędą u Państwa i tzw. Msze Święte Kolędowe. Pragniemy z całego serca podziękować za każdy gest życzliwości. Wiemy, że jest to trudny czas. Tym bardziej jeszcze raz Błogosławimy Was i Wasze rodziny - „Boże Dziecię Błogosław…”.
 4. W sobotę na godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie Radę Gospodarczą.
 5. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
 6. Wraz ze Scholą Dorosłych i Powerowymi Aniołkami oraz Fundacją Pokój zaczyna się od uśmiechu zapraszamy Sz. P. do naszej kaplicy na RADOSNE KOLĘDOWANIE wraz z czytaniem Pastorałki dzisiaj, 16.01.2022 o godz. 17:00. Razem zaśpiewajmy Małemu Dzieciątku.
 7. Za tydzień w niedzielę, 23 stycznia br. o godz. 16:30 zapraszamy na Wyjątkowy Koncert Kordiana do Sanktuarium Świętej Rity w Nowym Sączu. Koncert jest przygotowany przez naszych parafian z przeznaczeniem wolnych datków podczas jego trwania na Budowę naszego, nowego kościoła. Cieszymy się za każde zaangażowanie w budowę nowej świątyni. I jeszcze raz gorąco zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.
 8. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego, i Niedzieli; dostępne są również nowe numery Świata Misyjnego.