Ogłoszenia parafialne | 2021/03/07

III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiejsza składka jest będzie przeznaczona na budowę naszej nowej świątyni.
 2. Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy wraz z Grupą Adoracyjną na chwilę spotkania z Jezusem Eucharystycznym, rozważania z podkładem muzycznym, adoracja...
 3. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu:
  • środa: rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością św. Józefa.
 4. Nabożeństwa Wielkopostne:
  • Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17:00 i o godz. 20:00 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16:00. Zapraszamy.
 5. Można już nabyć baranki i paschaliki wielkanocne; ofiara 6 zł przeznaczona jest na Caritas Diecezjalny i Parafialny.
 6. W przyszłą niedzielę 14 marca przy kaplicy odbędzie się kolejna zbiórka plastikowych nakrętek na budowę studni w krajach misyjnych. Zapraszamy do udziału.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
 8. Zachęcamy do czytania nowych numerów tygodników: Gość Niedzielny, Niedziela oraz miesięcznik Drogi Misyjne. Gazety są dostępne w szafce przy wyjściu z kościoła.
 9. Inne:
  1. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu informuje, że trwają zapisy do oddziału przedszkolnego i klasy 1 na rok szkolny 2021/22. Można się zgłaszać w godzinach 7:00 - 15:00, w sekretariacie szkoły. W szczególnych przypadkach na zapisy można umówić się indywidualnie pod nr tel. 18-443-98-48. Do zapisu proszę się zgłosić z odpisem aktu urodzenia dziecka. Więcej informacji można uzyskać pod ww. nr telefonu i na stronie internetowej szkoły: sp17nowysacz.pl. Serdecznie zapraszamy!"