Ogłoszenia parafialne | 2021/02/28

II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiejsza zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny. Za tydzień składka będzie przeznaczona na budowę naszej nowej świątyni.
 2. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • czwartek: święto św. Kazimierza, Królewicza.
 3. Nabożeństwa Wielkopostne:
  • Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17:00 i o godz. 20:00 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16:00. Zapraszamy.
 4. We worek na godz. 17.00 zapraszamy uczniów kl. 3B wraz z rodzicami na spotkanie przygotowujące do 1 Komunii Świętej.
 5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź Święta w środę, czwartek i piątek podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od 16:00 do 17:00; W czwartek w naszej parafii całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:00 do 21:00; Zapraszamy osoby, które zapisały się na konkretne godziny i również każdego, kto tego nie uczynił w odpowiedniej dla siebie porze dnia.
 6. W I piątek miesiąca, udamy się z posługą sakramentalną do chorych od godz. 8:00.
 7. W I sobotę marca zapraszamy na Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca po Mszy Świętej porannej; Różaniec Święty i 15 minut rozważania nad jedną z tajemnic Różańca Świętego. Jest To modlitwa, o którą prosiła Matka Boża podczas objawień fatimskich. Serdecznie zapraszamy.
 8. Grupa Adoracyjna zaprasza w I niedzielę miesiąca, za tydzień, po Gorzkich Żalach i Mszy Świętej o 16:00 na wspólną adorację i uwielbianie Boga.
 9. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
 10. Zachęcamy do czytania nowych numerów tygodników: Gość Niedzielny, Niedziela. Gazety są dostępne w szafce przy wyjściu z kościoła.