Ogłoszenia parafialne | 2021/01/10

Święto Chrztu Pańskiego

  1. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    • Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Po Mszy Świętej o 16:00 Szkolne Koło Caritas serdecznie zaprasza na Jasełka, które przygotowali mimo trudności;
    • Za tydzień I Niedziela Zwykła w ciągu roku.
  2. Cały czas zapraszamy do udziału w kolędowaniu. Nasza fundacja Pokój zaczyna się od uśmiechu organizuje przegląd nieformalnych amatorskich grup kolędniczych z naszej Parafii (można zaprosić sąsiadów). Każdy może wziąć udział niezależnie od wieku😊 Przegląd ze względu na epidemię będzie online, należy przesłać nagrane występy do fundacji. Czekamy na ciekawe propozycje do 17-01-2021. Organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody. Jedną z nich będzie transmisja występu w naszej Kaplicy. Szczegóły na plakacie lub na stronie fundacji www.pokojzaczynasieodusmiechu.pl oraz Facebook.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.