Ogłoszenia parafialne | 2020/11/01

Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. W Liturgii kościoła w tym tygodniu:
    • poniedziałek: Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych;
    • środa: wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
  2. Różaniec za zmarłych celebrujemy codziennie przed wieczorną Mszą Świętą, o godz. 16:30. Zapraszamy na modlitwę do kościoła oraz w przestrzeni medialnej.
  3. Penitencjaria Apostolska wydała specjalny Dekret, który w związku z zagrożeniem COVID-19 rozciąga możliwość zyskiwania odpustu za zmarłych na cały listopad.
  4. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź Święta w środę, czwartek i piątek podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu od 16:00 do 17:00; W czwartek w naszej parafii całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu od 7:00 do 21:00; Zapraszamy osoby, które zapisały się na konkretne godziny i również każdego, kto tego nie uczynił w odpowiedniej dla siebie porze dnia. W I piątek miesiąca, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym nie udamy się do chorych jak to było w zwyczaju. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba to prosimy o zgłoszenie się do nas kapłanów indywidualnie. Od I soboty listopada zapraszamy na Nabożeństwo 5 pierwszych sobót miesiąca po Mszy Świętej porannej. Jest To modlitwa, o którą prosiła Matka Boża podczas objawień fatimskich. Serdecznie zapraszamy.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
  6. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego” „Niedzieli”.