Ogłoszenia parafialne | 2020/09/20

XXV Niedziela Zwykła

 1. W Liturgii kościoła w tym tygodniu:
  • poniedziałek: święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty;
  • środa: wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 2. Dzisiejsza składka w całości jest przeznaczona dla Państwa, którym całkowicie spalił się warsztat pracy. Z całego serca dziękujemy za składane ofiary.
 3. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy I Komunię Świętą grupy dzieci z klasy IV. Codziennie na wieczornej Mszy Świętej o godz. 18:00 przeżywać będziemy wraz z tymi dziećmi Biały Tydzień. Wspierajmy ich naszą modlitwą.
 4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie uczniów klasy 8 przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
 5. Zapraszamy dzieci od 5 do 12 lat do zgłoszenia się na koncert organizowany przez Stowarzyszenie RobimyCośWięcej. Próby będą w sobotę 10 października br. w Miejskim Ośrodku Kultury, 5-10 lat godz. 12:30 - 13:30. Zgłoszenia do reszty sekcji RobimyCośWięcej przez formularz na Facebooku RCW i na naszej stronie parafialnej klikając zakładkę z żółtym autobusem.
 6. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
 7. 9 października br. o godz. 18:45 w parafii Ducha Świętego w Nowym Sączu rozpocznie się Kurs Małżeński w formie randek. Kurs daje narzędzia do rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się w małżeństwie, zarówno z małym jak i dużym stażem. Szczegóły na plakacie.
 8. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” ; „Małego Gościa Niedzielnego” oraz Misyjne Drogi” w cenie 5 zł. Kalendarze rolniczo-ogrodnicze 20 zł oraz kalendarz z papieżem Franciszkiem 5 zł. Gazety znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.