Ogłoszenia parafialne | 2020/06/21

XII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy Odpust ku czci Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Dziękujemy ks. Proboszczowi, ks. Wiesławowi Skrabaczowi za kazanie i przewodniczenie sumie odpustowej.
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować i przeżyć Oktawę Bożego Ciała. Dziękujemy państwu Gwoźdź i p.Tadeuszowi Marczykowi za słodycze dla dzieci.
 3. Za tydzień w naszej parafii na Mszy Świętej o godz. 13:00 będziemy przeżywać I Komunię Świętą części uczniów klas trzecich. Spotkanie organizacyjne w czwartek i piątek o godz. 19:00. Pierwsza Spowiedź Święta w sobotę o godz. 9:00.
 4. Zapraszamy młodzież 8 klasy na spotkanie przygotowujące do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w środę na godz. 18:00.
 5. W czwartek na Mszy Świętej o godz. 18:00 podziękujemy Panu Bogu za miniony rok szkolny. Zapraszamy.
 6. Dziękujemy Dyrektorowi Caritas Polska za ofiarowanie defibratora dla naszej parafii, dla Szkoły Pierwszej Pomocy. Defibrator jest dostępny dla wszystkich potrzebujących; informują o dostępności znaki umieszczone na budynku kaplicy i nie tylko.
 7. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
 8. Zachęcamy do nabycia nowego numeru:
  • „Gościa Niedzielnego” a nim m.in. o praktyce nabożeństw pierwszopiątkowych i ich znaczeniu w duszpasterstwie;
  • „Niedzieli” m.in. Misja specjalne Ojcostwo.
   Gazety znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.