Ogłoszenia parafialne | 2020/03/15

III Niedziela Wielkiego Postu

  1. W tym tygodniu w czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Świętego Józefa.
  2. Przypominamy, że zawieszamy spotkania wszystkich grup parafialnych: dziecięcych, młodzieżowy, dorosłych. Na Mszy św. mogą uczestniczyć tylko Ci, którzy zamawiali intencje - liczba nie może przekroczyć 50 osób. Zawieszone zostają celebracje wszystkich nabożeństw. Zachęcamy do uczestnictwa w rodzinach, kościele domowym i przez internet.
  3. Codziennie o godz. 20:30 kapłani będą odmawiać Różaniec św. o ustanie epidemii, w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, O pokój serc i łaskę nawrócenia. Zachęcamy Was wszystkich do duchowej łączności w modlitwie.
  4. Jeżeli potrzebujesz zakupów, leków z apteki i wsparcia zadzwoń pod nr naszego Parafialnego Caritas-u - 695-636-166.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
  6. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są dostępne czasopisma: Gość Niedzielny, Niedziela, Miłujcie się. Zachęcamy do nabycia i czytania czasopism katolickich.