Ogłoszenia parafialne | 2020/02/09

V Niedziela Zwykła

 1. W liturgii Kościoła przeżywamy w tym tygodniu:
  • poniedziałek: wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy;
  • piątek: święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
 2. Za tydzień składka na WSD w Tarnowie.
 3. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
 4. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców z klasy 3 i starszych, którzy chcą zostać ministrantami w naszej parafii. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 8:30 w kaplicy. W pierwszym etapie zostaną przyjęci do grona aspirantów następnie po odpowiednim przygotowaniu zostaną dopuszczeni do grona ministrantów. Serdecznie zapraszamy.
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 wraz z rodzicami odbędzie się w środę 12.02.2020 r. Zapraszamy na Mszę Św. i nowennę do MBNP o godz.17:00.
 6. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w czwartek po Mszy Świętej.
 7. Pielgrzymka w dniach 13-15.03.2020 r. Zapraszamy na wyjazd do Wrocławia, Legnicy miejsca cudu Eucharystycznego, Sanktuarium Matki Bożej w Wambierzycach oraz na Górę św. Anny. Wyjazd 13.03.2020 r. (piątek) o godz. 16:00 z pod kaplicy. Powrót 15.03.2020 r. (niedziela) w godzinach wieczornych ok. 22:00. Koszt wyjazdu 350 zł. W cenie dwa noclegi ze śniadaniem, przejazd, przewodnik, wejściówki. Zapraszamy.
 8. Zachęcamy do nabycia i czytania czasopism katolickich. „Gość Niedzielny” m.in. Informacje z życia naszej diecezji… „Niedziela” m.in. Gdy choruje dziecko?