Ogłoszenia parafialne | 2019/11/03

XXXI Niedziela Zwykła

  1. W liturgii Kościoła wspominamy:
    • poniedziałek: św. Karola Boromeusza, biskupa;
    • sobota: święto - Rocznica poświęcenia Bazyliki na Lateranie.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na budowę naszego kościoła. Za tydzień w niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.
  3. Do piątku 8 listopada można zyskać odpust zupełny dla dusz cierpiących w Czyśćcu. Warunki: stan Łaski Uświęcającej, Komunia św., modlitwa: Ojcze nasz… i Wierzę w Boga Ojca…, modlitwa w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego, nawiedzenie cmentarza i modlitwą w intencji zmarłych. Również do piątku o godz. 17:00, przed Mszą świętą wieczorną modlimy się Wypominkami.
  4. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca. Adoracja całodniowa. Bardzo prosimy o wypełnienie czasu tej modlitwy jak to czynimy co miesiąc. Zakończenie Adoracji o 21:00.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Rodzina p. Irena i Stanisław Rogóż 1000 zł, rodzina p. Michalików 1000 zł. Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
  6. Zachęcamy do nabycia i czytania czasopism katolickich.Gość Niedzielny” m.in. Artykuł o naszej parafii Cena GN od dzisiaj to 6 zł. Zachęcamy do zakupu również „Miłujcie się”, a w nim m.in. O walczącej ateistce, która spotkała Boga, W jaki sposób można pogodzić wiarę w Boga z nauką, Badanie hostii z Legnicy odmieniło moje życie,