Ogłoszenia parafialne | 2019/10/27

XXX Niedziela Zwykła

 1. W liturgii Kościoła wspominamy:
  • poniedziałek: święto św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów;
  • piątek: Uroczystość Wszystkich Świętych;
  • sobota: Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
 2. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej parafii przedstawicieli Tarnowskiego Wolontariatu Misyjnego.
 3. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17:30. W czwartek zapraszamy wszystkie dzieci, które systematycznie uczestniczyły w modlitwie Różańcowej.
 4. Od 1 do 8 listopada trwamy na modlitwie za zmarłych. Różaniec za zmarłych z wypominkami w tygodniu o godz. 17:00, a w niedzielę o 15:30.
 5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich członków grupy synodalnej na comiesięczne spotkanie - w tym miesiącu zapraszamy również przedstawicieli grup dziecięcych i młodzieżowych.
 6. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej.
 7. W środę udamy się do chorych w ramach I piątku z posługą sakramentalną. Ks. Proboszcz od godz. 8:00, ks. Roman od godz. 13:30.
 8. W tym tygodniu przeżywamy I piątek miesiąca i Uroczystość Wszystkich Świętych. Spowiedź święta w środę od 16:30 do 17:30 i od 19:00 do 20:00; w czwartek 16:30 - 17:30. W tym dniu na cmentarzach naszej diecezji będzie przeprowadzana zbiórka do puszek na utrzymanie WSD w Tarnowie. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
 9. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, cierpieniem i ofiarą wspierają budowę naszej nowej świątyni. Pewna rodzina z naszej parafii; pewna rodzina z Nawojowej; pewna rodzina z Nawojowej; pewna rodzina ze Złotnego, w parafii Nawojowa Wszystkich ofiarodawców polecamy codziennej modlitwie a szczególnie w każdy czwartek miesiąca za wstawiennictwem św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii.
 10. Zachęcamy do nabycia i czytania czasopism katolickich.Gość Niedzielny” m.in. Płyta z objawieniami w Lourdes. Cena GN od dzisiaj to 6 zł. Zachęcamy do zakupu również „Małego Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.