Sztafeta modlitewna w intencji budowy kościoła

Dzień Dobra

Dnia 18 maja, w rocznicę wbicia pierwszej łopaty na placu budowy naszej nowej świątyni ruszamy ze sztafetą modlitewną do św. Józefa, który za sprawą Rycerzy Kolumba odwiedził naszą parafię w jednym ze swoich wizerunków. Święty Józef pomagał wznosić wiele świątyń, dlatego postanowiliśmy wzywać również Jego wstawiennictwa w tym wzniosłym i trudnym zarazem dziele.

Codziennie jedna lub kilka osób będzie odmawiało Litanię do tego potężnego Orędownika w intencji budowy, i jak w sztafecie, codziennie będą się zmieniać. W to dzieło zaangażowało się ponad 60 parafian i osób spoza parafii, które również w ten sposób chcą wesprzeć wznoszącą się świątynię, a ponad 20 osób zadeklarowało modlitwę w konkretnym dniu każdego miesiąca.

Zapraszamy do włączania się do naszego wspólnego duchowego „biegu”, który buduje mury widzialne oraz naszą wspólnotę.