Dzień Dobra

Dzień Dobra

W trzecią Niedzielę Wielkanocną, 23 kwietnia celebrowaliśmy Dzień Dobra - święto wolontariuszy Caritas. Ponieważ ten dzień w tym roku to również rozpoczęcie XV Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego powstała mobilna kawiarenka ze Słowem Bożym.

Parafialny Zespół Caritas oraz młodzież ze Szkolnego Koła Caritas po wszystkich Mszach Świętych częstowali pysznymi ciasteczkami pełnymi miłości oraz kawą i herbatą w wielu ciekawych smakach jako wyraz wdzięczności dla parafian za wsparcie dzieł Caritasu. Można było również wylosować sigla - karteczki że skrótami ksiąg biblijnych. Skróty te wskazują , który fragment Biblii mamy przeczytać. Można to było uczynić od razu na miejscu, bo dostępny był egzemplarz Pisma Świętego , lub w zaciszu  domowym dowiedzieć się, co Bóg do nas dziś mówi. Wśród karteczek były również niespodzianki - kilkoro szczęściarzy wylosowało drobiazg zawierający w sobie przesłanie biblijne.

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę, wiele uśmiechu oraz zachęcamy do lektury Pisma Świętego nie tylko w Tygodniu Biblijnym, ale każdego dnia.