Młodzieńcze szaleństwa

Energy

We wtorek 22 czerwca udaliśmy się z młodzieżą naszej parafii na długo wyczekiwany wspólny wyjazd. Cechą młodości jest duża ilość energii. Możemy tego doświadczać wielokrotnie w naszej parafii przy różnych okazjach np. Drogi Krzyżowe, jasełka, misterium. Młodzież w naszej parafii jest zawsze chętna do pomocy i można wiele z nimi zdziałać więc i wyjazd musiał być do tego dostosowany.

Udaliśmy się więc na całodniowe szaleństwo do Energylandii. Już sama nazwa budzi wiele emocji, a jak dołożymy do tego słowa „hyperion”, „zadra”, „formuła” czy „speed” to można wręcz odlecieć. Zawrotne prędkości i przeciążenia i wiele innych różnych rozrywek zapewniły nam wspaniałą odskocznię po czasie wzmożonych ograniczeń spowodowanych pandemią. Po całym wyjeździe wszyscy stwierdzają to samo... chcemy więcej... więcej wyjazdów, więcej czasu razem ?