Dla każdego coś dobrego

Ferie

Niektórzy młodzi ludzie z naszej parafii rozpoczęli ferie bardzo aktywnie. 28 stycznia członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz z młodzieżą z grupy apostolskiej oraz z opiekunami udali się na narty i baseny termalne. 

Wszyscy w świetnych humorach wyruszyli wczesną porą, aby być na stoku jak najwcześniej. Męska część wycieczki wraz z jedną ochotniczką po przyjeździe od razu skierowała swoje kroki na stok, natomiast dziewczęta, które lubią ciepło zasiadły w restauracji, gdzie pijąc ciepłą herbatkę, grały w różne gry, m.in. „Państwa-miasta”. Jednak czas spędziły nie tylko w ciepłym i przytulnym miejscu. Poszukując kolegów wyruszyły za nimi na stok, aby sprawdzić jak szusują po śniegu. Następnie udały się na spacer malowniczą trasą wzdłuż gór. 

W związku z tym, że przebywanie na świeżym powietrzu wzmaga apetyt, grupa udała się na obiad. Gdy już wszyscy mieli pełne brzuszki, przyszedł czas na dalsze atrakcje. Szczęśliwi wyruszyli do Białki Tatrzańskiej, gdzie czekały na nich ciepłe wody. 

Pożegnali tereny górskie trochę smutni, ale patrząc na opadający delikatnie śnieg, mówili miedzy sobą „my tu jeszcze wrócimy”.