Parafialne Róże Rodziców rozwijają się

RR

W piątek 13 grudnia odbyło się wieczorne spotkanie członków niedawno powstałej  (dokładnie 11 października br.) parafialnej wspólnoty Różańca Rodziców za Dzieci. Każda z trzech Róż otrzymała swojego patrona. Pierwsza św. Jana Chrzciciela, druga św. Matkę Teresę z Kalkuty, a patronem trzeciej został św. Jan Paweł II. Tego dnia rozpoczęło się tworzenie czwartej Róży, na dzień dzisiejszy liczącej 5 osób odmawiających codziennie tajemnice radosne Różańca Świętego.

To wielki powód do radości dla naszej parafii. Już 65 rodziców przystąpiło do tego dzieła chroniąc dzieci przed złem tarczą modlitwy, prosząc o Boże błogosławieństwo dla nich, aby mogły w pełni czerpać ze skarbca Bożej Miłości. 

Zapraszamy rodziców zatroskanych o wszechstronny rozwój swoich dzieci, nie tylko fizyczny czy intelektualny, ale także ten duchowy, do przyłączenia się  do tej modlitewnej wspólnoty.

Więcej informacji na temat powstania i zasad funkcjonowania Różańca Rodziców za Dzieci w naszej parafii: https://www.porebamala.pl/aktualnosci/391-modlitwa-rodzicow-najpiekniejszy-prezent-dla-dziecka